Napkin sleeve
Polski

Pochetki na sztućce,

Chusteczki nawilżane,

Serwetki gastronomiczne

serwetki z logem

Banderola

Banderola wokół serwetki wykonana jest z papieru offsetowego FSC 170gr. Projekty banderoli przygotowywane są zgodnie z życzeniami i potrzebami klienta. Możliwości prezentacji są praktycznie nieograniczone!

serwetki kangurek

Serwetki na sztućce kangurek od 0,21 zł za sztukę

serwerki z logem

Luxnap standard Smacznego

LUXnap

LUXnap to połączenie luksusowej serwetki jakości airlaid wraz z solidną, w pełni personalizowaną banderolą.

Komplet stanowi oryginalną oraz elegancką dekorację stołów, która znajduje zastosowanie zarówno w gastronomii jaki i w hotelarstwie.

Serwetka airlaid

Serwetka airlaid (33 x 40 cm) znana również pod nazwą serwetki flizelinowej, ze względu na swoją estetykę oraz wytrzymałość stanowi  alternatywę dla serwet materiałowych. Standardowa serwetka dostępna jest w białym kolorze (na życzenie klienta oferujemy również serwetki w kolorze czarnym).

LUXnap z banderolą jest dostępny od 0,29 zł za sztukę

serwetki z logem
kieszonki na sztućce

EcoPochette wykonana z brązowego papieru typu kraft lub z białego offsetu

pockety na sztućce

EcoPochette

'EcoPochette' pochetki na sztućce to niezwykle praktyczne połączenie przyjaznej dla środowiska kieszonki wraz z serwetką.

Wkładając sztućce w naszą pochetkę nakrywanie stołów jest dużo łatwiejsze i szybsze, a prezentacja sztućców wygląda zawsze profesjonalnie i schludnie.
Papier, z którego wykonane jest etui (7x20cm) pochodzi  w 100% z recyklingu. Oferujemy poszetki wykonane z brązowego papieru kraft.

W standardzie oferujemy dwuwarstwową serwetkę pochodzącą w 100% z recyklingu.

Do wyboru posiadamy również  serwetki dwuwarstwowe (33x33cm) w różnych kolorach lub białą serwetkę airlaid dla nieco większej elegancji.

Ecopochette dostępne w wersji full kolor

Ecopochette pocketki na sztućce są dostępne od 0,25zł za sztukę

Handy Wipe

Chusteczki "Handy Wipe" nawilżane płynem o przyjemnym cytrynowym zapachu. Handy Wipe ma unikalną formułę, dzięki dodaniu 30% metanolu, posiadają funkcję oczyszczenia, odtłuszczenia i odświeżenia rąk po zjedzonym posiłku. Dodanie delikatnych perfum i olejku eterycznego sprawia ze dłonie są świeże i miękkie zapewniając higienę i komfort.


Handy Wipe idealnie sprawdzają się po spożyciu dań, do których zjedzenia wymagane jest bezpośrednie użycie dłoni, jak na przykład owoce morza.

Odświeżają dłonie pozostawiając delikatny i świeży zapach.

Handy Wipe chusteczki nawilżane są dostępne od 0,39zł za sztukę


placemat restaurant

Podkładki offsetowe

Podkładki offsetowe wykonane są z papieru offsetowego FSC o gramaturze 80gr. Podkładki mogą być drukowane w 1, 2 lub pełnym kolorze.

Podkładki offsetowe są dostępne od 0,14zł za sztukę

Eco placemats

Papierowe podkładki na stół są nie tylko praktyczne i higieniczne, ale stanowią także doskonały sposób komunikacji z gościem restauracji poprawiając jednocześnie wizerunek lokalu.


Ze względu na stosunkowo duży format (30x40cm) istnieje możliwość umieszczenia na nich praktycznie każdej informacji, dowolnych zdjęć lub ilustracji, menu czy logo, wszystko zależy od Ciebie.

Nasze podkładki są jednorazowego użytku, dzięki czemu możesz na bieżąco informować swoich gości o zmianach, zaktualizować menu, a także dostosowywać je do sytuacji i okoliczności jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.


Podkładki drukowane są na papierze 70g w dwóch wersjach, na brązowym papierze eco w jednym lub dwóch kolorach lub na papierze białym 1,2,3 lub pełny kolor.

Podkładki ECO są dostępne od 0,10zł za sztukę